• Grupa ATAL
  • Nasze Inwestycje
  • Certyfikaty
Francuska Park

Grupa ATAL

ATAL jest ogólnopolskim deweloperem z doświadczeniem na rynku. Misją firmy jest budowanie mieszkań i domów najwyższej jakości. Nasze inwestycje są tworzone z myślą o Państwa potrzebach, ponieważ wiemy, że zakup własnej nieruchomości jest jedną z najważniejszych decyzji podejmowanych w życiu.

Projekty ATAL charakteryzują się zawsze wysokim standardem wykonania. Rezultaty, które dotychczas osiągnęliśmy utwierdzają nas w przekonaniu, że właściwie dobraliśmy priorytety. Zrealizowaliśmy ponad 50 projektów deweloperskich w całej Polsce. Nasze osiedla budujemy w Katowicach, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. Jesteśmy jedynym deweloperem, który prężnie działa we wszystkich największych aglomeracjach w Polsce. Tylko w zeszłym roku nabywców znalazło 2787 lokali w naszych inwestycjach. Wysokie wyniki sprzedaży plasują ATAL wśród największych deweloperów w kraju.

ATAL jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Spółka w ciągu ostatnich lat była wielokrotnie nagradzana m.in. Gazelami Biznesu, Diamentami Forbesa, Perłami Polskiej Gospodarki, tytułem Budowlanej Firmy Roku i innymi wyróżnieniami. Stabilność firmy gwarantuje kapitał własny o wartości ponad 747 mln złotych. W 2013 roku obligacje ATAL zadebiutowały na rynku Catalyst, a od 2015 roku akcje spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem inwestycji i stroną internetową www.atal.pl, gdzie dostępne są szczegółowe informacje o wszystkich projektach.

Dla Państwa komfortu przygotowaliśmy program wykończenia wnętrz pod klucz ATAL Design, z którego korzysta ponad 50% wszystkich nabywców mieszkań w naszych inwestycjach. Na www.ataldesign.pl znajdą Państwo bogatą ofertę produktów i materiałów wykończeniowych. Zachęcamy również do odwiedzenia Biur Sprzedaży Mieszkań ATAL. Nasi specjaliści chętnie udzielą praktycznych porad oraz zapoznają Państwa z szeroką ofertą mieszkań, które proponujemy.

Nowo powstałe obiekty mają na celu jeszcze lepiej sprostać Państwa wymaganiom i spełniać marzenia o idealnym mieszkaniu dostosowanym do Państwa indywidualnych potrzeb.

zbigniew-juroszek
Zbigniew Juroszek - prezes atal S.A.
  • Grupa ATAL
  • Nasze Inwestycje
  • Certyfikaty
Grupa ATAL

Nasze inwestycje

Ligota Park Apartamenty Aglomeracja Śląska
Ligota Park Apartamenty www.ligotapark.pl Aglomeracja Śląska
Apartamenty Karolinki Aglomeracja Śląska
Apartamenty Karolinki www.apartamentykarolinki.pl Aglomeracja Śląska
Sokolska 30 Towers Aglomeracja Śląska
Sokolska 30 Towers www.sokolska30.pl Aglomeracja Śląska
Nowy Brynów II Aglomeracja Śląska
Nowy Brynów II www.nowybrynow.pl Aglomeracja Śląska
Nowy Brynów Aglomeracja Śląska
Nowy Brynów www.nowybrynow.pl Aglomeracja Śląska
Apartamenty Przybyszewskiego 64 Etap III Kraków
Apartamenty Przybyszewskiego 64 Etap III www.przybyszewskiego64.pl Kraków
Bronowice Apartamenty II Kraków
Bronowice Apartamenty II www.bronowicekrakow.pl Kraków
Bronowice Apartamenty Kraków
Bronowice Apartamenty www.bronowicekrakow.pl Kraków
ATAL Aleja Pokoju IV Kraków
ATAL Aleja Pokoju IV www.alejapokoju.pl Kraków
ATAL Aleja Pokoju IIIA Kraków
ATAL Aleja Pokoju IIIA www.alejapokoju.pl Kraków
ATAL Residence Zabłocie III Kraków
ATAL Residence Zabłocie III www.atalresidence.pl Kraków
ATAL Kliny Zacisze IV Kraków
ATAL Kliny Zacisze IV www.atalkliny.pl Kraków
Bronowice Residence VI Kraków
Bronowice Residence VI www.bronowiceresidence.pl Kraków
ATAL Kliny Zacisze III Kraków
ATAL Kliny Zacisze III www.atalkliny.pl Kraków
Apartamenty Przybyszewskiego 64 Etap II Kraków
Apartamenty Przybyszewskiego 64 Etap II www.przybyszewskiego64.pl Kraków
ATAL Kliny Zacisze IIB Kraków
ATAL Kliny Zacisze IIB www.atalkliny.pl Kraków
Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne Kraków
Bagry Park Apartamenty Inwestycyjne www.bagrypark.pl Kraków
ATAL Residence Zabłocie IV Kraków
ATAL Residence Zabłocie IV www.atalresidence.pl Kraków
ATAL Kliny Zacisze IIA Kraków
ATAL Kliny Zacisze IIA www.atalkliny.pl Kraków
ATAL Kliny Zacisze Kraków
ATAL Kliny Zacisze www.atalkliny.pl Kraków
Aleja Pokoju 83 Kraków
Aleja Pokoju 83 www.alejapokoju.pl Kraków
Zbożowa 2A Apartamenty Kraków
Zbożowa 2A Apartamenty www.zbozowa2a.pl Kraków
Wielicka Garden II Kraków
Wielicka Garden II www.wielickagarden.pl Kraków
ATAL Residence Zabłocie II Kraków
ATAL Residence Zabłocie II www.atalresidence.pl Kraków
Bronowice Residence Domy Kraków
Bronowice Residence Domy www.bronowiceresidence.pl Kraków
Bronowice Residence Kraków
Bronowice Residence www.bronowiceresidence.pl Kraków
Nowy Żabiniec Apartamenty Kraków
Nowy Żabiniec Apartamenty www.nowyzabiniec.pl Kraków
City Towers Czyżyny Kraków
City Towers Czyżyny www.citytowers.pl Kraków
Lindego Park Bronowice Kraków
Lindego Park Bronowice www.lindegopark.pl Kraków
Nadwiślańska 11 Apartamenty Kraków
Nadwiślańska 11 Apartamenty www.nadwislanska11.pl Kraków
Bagry Park Kraków
Bagry Park www.bagrypark.pl Kraków
Masarska 8 Apartamenty Kraków
Masarska 8 Apartamenty www.masarska8.pl Kraków
Lazurowy Park Bronowice Kraków
Lazurowy Park Bronowice www.lazurowypark.pl Kraków
Bajeczna Apartamenty Kraków
Bajeczna Apartamenty www.bajecznaapartamenty.pl Kraków
Wielicka Garden Kraków
Wielicka Garden www.wielickagarden.pl Kraków
ATAL Residence Zabłocie Kraków
ATAL Residence Zabłocie www.atalresidence.pl Kraków
Apartamenty Przybyszewskiego 64 Kraków
Apartamenty Przybyszewskiego 64 www.przybyszewskiego64.pl Kraków
Bronowice Residence II Kraków
Bronowice Residence II www.bronowiceresidence.pl Kraków
City Towers Czyżyny II Kraków
City Towers Czyżyny II www.citytowers.pl Kraków
Bagry Park II Kraków
Bagry Park II www.bagrypark.pl Kraków
Lazurowy Park Bronowice II Kraków
Lazurowy Park Bronowice II www.lazurowypark.pl Kraków
Bronowice Residence III Kraków
Bronowice Residence III www.bronowiceresidence.pl Kraków
Bagry Park III Kraków
Bagry Park III www.bagrypark.pl Kraków
Bronowice Residence IV Kraków
Bronowice Residence IV www.bronowiceresidence.pl Kraków
Bagry Park IV Kraków
Bagry Park IV www.bagrypark.pl Kraków
Bronowice Residence V Kraków
Bronowice Residence V www.bronowiceresidence.pl Kraków
Bagry Park V Kraków
Bagry Park V www.bagrypark.pl Kraków
Apartamenty Drewnowska 43 etap IV Łódź
Apartamenty Drewnowska 43 etap IV www.drewnowska43.pl Łódź
Chojny Park V Łódź
Chojny Park V www.chojnypark.pl Łódź
Nowe Miasto Polesie Łódź
Nowe Miasto Polesie www.nowemiastopolesie.pl Łódź
Apartamenty Drewnowska 43 etap III Łódź
Apartamenty Drewnowska 43 etap III www.drewnowska43.pl Łódź
Apartamenty Drewnowska 43 etap II Łódź
Apartamenty Drewnowska 43 etap II www.drewnowska43.pl Łódź
Pomorska Park III Łódź
Pomorska Park III www.pomorskapark.pl Łódź
Apartamenty Drewnowska 43 Łódź
Apartamenty Drewnowska 43 www.drewnowska43.pl Łódź
Pomorska Park II Łódź
Pomorska Park II www.pomorskapark.pl Łódź
Chojny Park III Łódź
Chojny Park III www.chojnypark.pl Łódź
Nowe Polesie Apartamenty Łódź
Nowe Polesie Apartamenty www.nowepolesie.pl Łódź
Chojny Park Łódź
Chojny Park www.chojnypark.pl Łódź
Pomorska Park Łódź
Pomorska Park www.pomorskapark.pl Łódź
Nowe Polesie Apartamenty II Łódź
Nowe Polesie Apartamenty II www.nowepolesie.pl Łódź
Chojny Park II Łódź
Chojny Park II www.chojnypark.pl Łódź
Nowe Polesie Apartamenty III Łódź
Nowe Polesie Apartamenty III www.nowepolesie.pl Łódź
Nowe Polesie Apartamenty IIIB Łódź
Nowe Polesie Apartamenty IIIB www.nowepolesie.pl Łódź
Apartamenty Dmowskiego II Poznań
Apartamenty Dmowskiego II www.apartamentydmowskiego.pl Poznań
Apartamenty Dmowskiego Poznań
Apartamenty Dmowskiego www.apartamentydmowskiego.pl Poznań
Ptasia 20 Poznań
Ptasia 20 www.ptasia20.pl Poznań
ATAL Warta Towers Poznań
ATAL Warta Towers www.atalwartatowers.pl Poznań
Apartamenty Milczańska II Poznań
Apartamenty Milczańska II www.apartamentymilczanska.pl Poznań
Rezydencja Chwaliszewo Poznań
Rezydencja Chwaliszewo www.rezydencjachwaliszewo.pl Poznań
Apartamenty Milczańska Poznań
Apartamenty Milczańska www.apartamentymilczanska.pl Poznań
ATAL Malta Poznań
ATAL Malta www.atalmalta.pl Poznań
ATAL Bosmańska Trójmiasto
ATAL Bosmańska www.atalbosmanska.pl Trójmiasto
Modern Tower Trójmiasto
Modern Tower www.moderntower.pl Trójmiasto
Przystań Letnica Trójmiasto
Przystań Letnica www.przystanletnica.pl Trójmiasto
ATAL Baltica Towers Apartamenty Inwestycyjne Trójmiasto
ATAL Baltica Towers Apartamenty Inwestycyjne www.atalbaltica.pl Trójmiasto
ATAL Baltica Towers Mieszkania Trójmiasto
ATAL Baltica Towers Mieszkania www.atalbaltica.pl Trójmiasto
Nowa Grobla Apartamenty Trójmiasto
Nowa Grobla Apartamenty www.nowagrobla.pl Trójmiasto
Apartamenty Ostródzka Warszawa
Apartamenty Ostródzka www.apartamentyostrodzka.pl Warszawa
Nowa Grochowska III Warszawa
Nowa Grochowska III www.nowagrochowska.pl Warszawa
Nowa Grochowska II Warszawa
Nowa Grochowska II www.nowagrochowska.pl Warszawa
Centro Ursus Warszawa
Centro Ursus www.centroursus.pl Warszawa
Nowa Grochowska Mikroapartamenty Inwestycyjne Warszawa
Nowa Grochowska Mikroapartamenty Inwestycyjne www.nowagrochowska.pl Warszawa
Nowa Grochowska Warszawa
Nowa Grochowska www.nowagrochowska.pl Warszawa
Osiedle Warszawa III Aleje Jerozolimskie Warszawa
Osiedle Warszawa III Aleje Jerozolimskie www.osiedlewarszawa.pl Warszawa
Osiedle Warszawa II Aleje Jerozolimskie Warszawa
Osiedle Warszawa II Aleje Jerozolimskie www.osiedlewarszawa.pl Warszawa
Osiedle Warszawa Aleje Jerozolimskie Warszawa
Osiedle Warszawa Aleje Jerozolimskie www.osiedlewarszawa.pl Warszawa
Nowy Targówek IV Warszawa
Nowy Targówek IV www.nowytargowek.pl Warszawa
Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne Warszawa
Nowy Targówek Mikroapartamenty Inwestycyjne www.nowytargowek.pl Warszawa
ATAL Marina Apartamenty Warszawa
ATAL Marina Apartamenty www.atalmarina.pl Warszawa
Walewska Residence Warszawa
Walewska Residence www.walewska4.pl Warszawa
Nowe Bemowo Warszawa
Nowe Bemowo www.nowebemowo.pl Warszawa
Oaza Wilanów Warszawa
Oaza Wilanów www.oazawilanow.pl Warszawa
Nowy Targówek Warszawa
Nowy Targówek www.nowytargowek.pl Warszawa
Oaza Wilanów II Warszawa
Oaza Wilanów II www.oazawilanow.pl Warszawa
ATAL Marina Apartamenty II Warszawa
ATAL Marina Apartamenty II www.atalmarina.pl Warszawa
Nowy Targówek II Warszawa
Nowy Targówek II www.nowytargowek.pl Warszawa
Oaza Wilanów III Warszawa
Oaza Wilanów III www.oazawilanow.pl Warszawa
ATAL Marina Apartamenty III Warszawa
ATAL Marina Apartamenty III www.atalmarina.pl Warszawa
Nowy Targówek III Warszawa
Nowy Targówek III www.nowytargowek.pl Warszawa
ATAL Marina Apartamenty IV Warszawa
ATAL Marina Apartamenty IV www.atalmarina.pl Warszawa
Nowe Miasto Jagodno II Wrocław
Nowe Miasto Jagodno II www.miastojagodno.pl Wrocław
Nowe Miasto Młyn Różanka Wrocław
Nowe Miasto Młyn Różanka www.mlynrozanka.pl Wrocław
Nowe Miasto Jagodno Wrocław
Nowe Miasto Jagodno www.miastojagodno.pl Wrocław
ATAL Oporów Wrocław
ATAL Oporów www.ataloporow.pl Wrocław
Nowe Miasto Różanka Villa Rosa Wrocław
Nowe Miasto Różanka Villa Rosa www.miastorozanka.pl Wrocław
Nowe Miasto Różanka IV Wrocław
Nowe Miasto Różanka IV www.miastorozanka.pl Wrocław
Nowe Miasto Różanka III Wrocław
Nowe Miasto Różanka III www.miastorozanka.pl Wrocław
Krakowska 37 Wrocław
Krakowska 37 www.krakowska37.pl Wrocław
Nowe Miasto Różanka IB Wrocław
Nowe Miasto Różanka IB www.miastorozanka.pl Wrocław
Nowe Miasto Różanka II Wrocław
Nowe Miasto Różanka II www.miastorozanka.pl Wrocław
ATAL Nowe Żerniki II Wrocław
ATAL Nowe Żerniki II www.atalzerniki.pl Wrocław
Nowe Miasto Różanka Wrocław
Nowe Miasto Różanka www.miastorozanka.pl Wrocław
Osiedle Mieszczańskie Wrocław
Osiedle Mieszczańskie www.osiedlemieszczanskie.pl Wrocław
Ville Murano Wrocław
Ville Murano www.villemurano.pl Wrocław
Apartamenty Zielona Etiuda Wrocław
Apartamenty Zielona Etiuda www.zielonaetiuda.pl Wrocław
Agrestowa Aleja Apartamenty Wrocław
Agrestowa Aleja Apartamenty www.agrestowaaleja.pl Wrocław
Zielone Wojszyce Wrocław
Zielone Wojszyce www.zielonewojszyce.pl Wrocław
Dyrekcyjna 33 Apartamenty Wrocław
Dyrekcyjna 33 Apartamenty www.dyrekcyjna33.pl Wrocław
Stara Odra Residence Wrocław
Stara Odra Residence www.staraodra.pl Wrocław
Dmowskiego 19 Wrocław
Dmowskiego 19 www.dmowskiego19.pl Wrocław
ATAL Towers Wrocław
ATAL Towers www.ataltowers.pl Wrocław
ATAL Nowe Żerniki Wrocław
ATAL Nowe Żerniki www.atalzerniki.pl Wrocław
Osiedle Mieszczańskie II Wrocław
Osiedle Mieszczańskie II www.osiedlemieszczanskie.pl Wrocław
Stara Odra Residence II Wrocław
Stara Odra Residence II www.staraodra.pl Wrocław
ATAL Towers II Wrocław
ATAL Towers II www.ataltowers.pl Wrocław
Dmowskiego 19 etap II Wrocław
Dmowskiego 19 etap II www.dmowskiego19.pl Wrocław
  • Grupa ATAL
  • Nasze Inwestycje
  • Certyfikaty
Wyróżnienia oraz

certyfikaty

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
X
Zapytaj o ofertę
Wybór mieszkania
Terminy wizyty
Dane kontaktowe
Wybór mieszkania
Preferowany typ mieszkania:


Terminy wizyty
Preferowany termin wizyty: od do
Preferowany dzień tygodznia:





Preferowane godziny wizyty:


Dane kontaktowe
 

Dziękujemy za przesłanie zapytania

zamknij